Illegaal verblijvende moslimmigranten in jihadistische samenwerkingsverbanden

Leiden Repository

Illegaal verblijvende moslimmigranten in jihadistische samenwerkingsverbanden

Type: Article / Letter to editor
Title: Illegaal verblijvende moslimmigranten in jihadistische samenwerkingsverbanden
Author: Bie, J.L. dePoot, C.J. deLeun, J.P. van der
Journal Title: Tijdschrift voor Criminologie
Issue: 2
Volume: 55
Start Page: 155
End Page: 174
Pages: 20
Issue Date: 2013
Uri: http://www.bjutijdschriften.nl/tijdschrift/tijdschriftcriminologie/2013/2
Handle: http://hdl.handle.net/1887/21176
 

Files in this item

Description Size View
application/pdf DeBie-et-al2013TvC_0165-182X_2013_055_002_003.pdf 335.6Kb View/Open

This item appears in the following Collection(s)